O Nas

Wiosna – zajmujemy się dziećmi od narodzin (patronaże, szczepienia, bilanse, choroby dziecięce, poradnictwo w zakresie pielęgnacji i żywienia dzieci).
Przedwiośnie – spotkania edukacyjne dla przyszłych rodziców – o szerokiej tematyce (problemy kobiety ciężarnej, przygotowanie do opieki nad dzieckiem, przygotowanie do karmienia piersią oraz wiele innych tematów.)

Lato – z myślą o pracujących, zabieganych ludziach w niektóre dni przyjmujemy do godziny 20.00 a także w 1. i 3. sobotę miesiąca otwieramy naszą przychodnię w godzinach 10-13.00. Ponadto staramy się kłaść nacisk na profilaktykę chorób, aby dorośli pacjenci z naszą pomocą szczęśliwie dobrnęli do jesieni życia.

Jesień – wiemy, że ludzie starsi często mają wiele problemów zdrowotnych, dlatego staramy się tak prowadzić leczenie, aby zintegrować zalecenia wielu specjalistów i zminimalizować skutki uboczne leczenia.

Zima – z myślą o tych, którzy są już u schyłku życia prowadzimy opiekę paliatywną, aby i te trudne chwile uczynić nieco lżejszymi.