Warning: Creating default object from empty value in /home/czterypory/domains/cztery-pory-roku.com.pl/public_html/wp-content/plugins/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Sezon infekcyjny – usprawnienie rejestracji – POZ Cztery Pory Roku

Sezon infekcyjny – usprawnienie rejestracji

W związku z trwającym sezonem infekcyjnym prosimy o informowanie przy rejestracji o pilnych wizytach (gorączka > 38°C, duszności, bóle w klatce piersiowej, skoki ciśnienia lub inne niepokojące objawy, nagłe pogorszenie stanu zdrowia).

Jednocześnie prosimy pacjentów wymagających okresowych wizyt u lekarza o ich wcześniejsze zaplanowanie – przynajmniej na kilka dni przed skończeniem zapasu stałych leków – tak, aby spokojnie można było zapisać państwa na planową wizytę za 1-2 dni.

Prosimy także o przygotowanie się do wizyt – tak, by stałe leki wypisywać na jednej wizycie. Pacjenci, którzy na stałe przyjmują leki, a których stan jest stabilny, mogą także skorzystać z możliwości wypisania recept z późniejszą datą realizacji – by nie musieć przychodzić co miesiąc do przychodni, a jednocześnie nie musieć wykupywać wielomiesięcznego zapasu leków za jednym razem.

Bądź pierwszym komentatorem

Zostaw komentarz